GRAWE OPEN 2024

17. turnir Grawe Open – Tennis Europe do 14 in do 16 let se je danes končal s finalnimi srečanji posamično in v dvojicah v

Preberi več

S kvalifikacijskimi srečanji v vseh kategorijah se bo jutri, v soboto 4.5.2024 ob 9.uri, pričel Grawe Open 2024 – turnir Tennis Europe do 14 in

Preberi več

Gal Emeršič Potočnik in Marsel Žnuderl sta se uvrstila v finale članskega turnirja z nagradnim skladom 2.000,00 € v Kopru. Z rezultatom 76 61 je

Preberi več

Naša ekipa do 16 let je odlično odigrala OP turnir na Center Courtu v Ljubljani. Liam Lugarič Kotnik je v polfinalu premagal Marka Laubiča, v

Preberi več

Dejan Desy je v Celju osvojil turnir do 16 let ter pri tem nasprotnikom ni prepustil niti seta. Liam Lalič se je uvrstil v polfinale

Preberi več

Ema Mastnak in Tino Kovačič sta zmagovalca članskega OP turnirja v Litiji.

Preberi več

Ana Mitevska se je po 2 mesecih treningov na Žtk-ju vrnila domov v Makedonijo in osvojila OP do 18 let v Skopju. Čestitke Ana.

Preberi več

Naši so prevladovali tudi na turnirju do 18 let v Kranju. Liam Lugarič Kotnik je turnir osvojil, potem ko je v finalu premagal Andraža Rozmana